foto-js-rijswijk.jpg

Acquisitie Jumpsquare Rijswijk

12 Oct, 2022

Jumpsquare Group, het moederbedrijf achter de Jumpsquare formule heeft 100% van de aandelen verworven van het franchise trampolinepark gevestigd in Rijswijk (Z-H).

Jumpsquare Group, het moederbedrijf achter de Jumpsquare formule heeft 100% van de aandelen verworven van het franchise trampolinepark gevestigd in Rijswijk (Z-H). Begin 2018 opende Jumpsquare Rijswijk met ruim 1.500m2 het grootste indoor trampolinepark binnen Zuid-Holland. Medio 2020 is hier nog een ruim 700m2 Airpark met tal van attracties aan toegevoegd. Jumpsquare Rijswijk is in de loop der jaren uitgegroeid tot één van de best presterende trampolineparken binnen de Jumpsquare Group.

Quote Roland van Geest (CEO Jumpsquare Group): “Wij zijn zeer verheugd dat wij de activiteiten van Jumpsquare Rijswijk mogen voortzetten en heten allereerst alle medewerkers van team Rijswijk van harte welkom binnen onze Groep! Onze franchise partners Dennis en Wendy van Leeuwen hebben een fantastisch park gerealiseerd en dit commercieel tot een groot succes gemaakt. Wij zijn hun erkentelijk voor het in onze Groep gestelde vertrouwen om het park aan ons over te dragen”.

In totaliteit exploiteert de Groep 33 trampolineparken in 4 landen zowel onder Jumpsquare als onder de Jump XL formule. Binnen Nederland zijn dit in totaal 22 vestigingen waarvan met de overname van Jumpsquare Rijswijk een 18-tal parken in eigen beheer en vier via franchise partners.